Latest Circle schools' honor rolls

Circle Benton Elementary
  All A’s
4th Grade:  Hailey Coble, Lily Hamel, Jaymee Larson, Aspyn Nevin, Paige Sanders, Natalie Smithson, John Swift
5th Grade:  Brandon Claycamp, Dierk Dockers, Ellee Everett, Dillon Haring, Morgan Henry, Emma Johnson, Aiden Razey, Carsyn White
6th Grade:  Weston Bruendl, Conner Chadwell, Kylie Dennison, Grace Flaming, Austin Kline, Hal Leep, Zakary May, Corbyn Mosley, Jocelyn Soupiset, Caitlyn Swift, Andrew Tien, Garret Uhlman
All A’s and B’s
4th Grade:  Justin Andrews, Zachary Berry, Jay Bonewitz, Brynne Bowman, Cole Bruns, Austin Cave, Allison Duree, Braden Kline, Kaine Marshall, Emilina Mills, Natalie Mohr, Parker Mosley, Dominic Sawyer, Audrey Smith, Paxton Smoley, Rowan Soupiset
5th Grade:  Sophia Bolz, Maycie Carothers, Jordan Carter, Hunter Cowman, Cade Gooding, Jonathan Grate, Grace Hammer, Peyton Henderson, Isabel Leis, Rylie Mattke
6th Grade:  Matthew Davis, Chase Myers, Kira Sawyer, Nathan Schrader, Kamden Smith
Circle Greenwich Elementary
All A’s
4th Grade:  Brock Acker, Apryl Archibald, Keaton Bally, Isabella Barrett, Coralie Bond, Isabel Einwich, Andrew Flores, Truman Metzger, Joshua Murphy, Joshua Pfeiffer, Ali Rodriguez, Parker Swartz, Reagan Turner
5th Grade:  Makenna Balzer, Sophia Boccia, Carson Brensing, Jadon Christiansen, Michelle Co, Joshua Cryer, Creyton Doll, Anna Duncan, Molly Fitzgerald, Quinn Hogan, Halle Leckner, Addison McIntosh, Vanessa Roat, Alexandria Rogers, Alexandra Schlabsz, Chandler Tripp, Oliver Unruh, Arabella Waldmeier, Madison Waldmeier, Hazel Zagula
6th Grade:  Nicholas Ahles, Luke Budd, Ethan Bullinger, Taylor Chenoweth, Jocelyn Edwards, Emma Kern, Ethan Koehn, Nathaniel Stephens, MaKya Thornton
 All A’s and B’s
4th Grade:  Piper Bussart, Jillian Edwards, Piper Erdwien, Diego Gamboa, Kedric Kasner, Arayiah Kelderhouse, Chloe Kidwell, Lola Knoll, Julia Koehn, BrenLeigh Mahugi, Tate McLain, Alden O’Connor, Parker Ralos, Sarah Reif, Allison Rust, Lincoln Schroeder, Carter Scobee, Abigail Tillman, Andrew Tillman, Meredith Unruh, Emily Webb
5th Grade:  Hadley Bourne, Owen Byfield, Aden Camfield, Ayden D’Angelo, Chloe Foster, Halie Friesen, Hadley Heath, Armando Jimenez, Garion Kasner, Keaton Koenigsman, Liam Maholland, Sofia Narciso, Quinn Riedell, Molly Truskett, Braelyn Turner, Preston Turner
6th Grade:  Ava Breault, Taryn Brown, Pierce Burgardt, Christopher Hartman, Makayla Kintzel, Blake Logan, Alivia Luallen, Lily McLain, Logan Myers, Mason Richardson, Sophia Talkington, Jaivyn Williams
Circle Oil Hill Elementary
  All A’s
4th Grade:  Caderik Benington, Jeromy Dufoe, Gabe Duncan, Katelyn Dutton, Skylar Dutton, Jaycee Gingerich, Emmerson Haskins, Anderson Helmer, Cash Killian, Elizabeth Nelson, Brookelyn Patty, Lara Schlegel, Macyn Troxell
5th Grade:  Faith Brooks, Riley Bump, Carlee Goldsmith, Milan Hunter, Amelia Jesseph, Benjamin McAdoo, Chase Pond, Alana Rogers, Lainee Smith, Elizabeth Williams, Nicholas Williams, Kamelia Worthington
6th Grade:  Annie Chen, Alyssa Mitchell, Monika Monika, Alyssa Patty, Parker Reed, Paydon Reed, Emorie Sadowski, Hannah Sharp, Dylan Wellner
All A’s and B’s
4th Grade:  Brooks Clevenger, Taylor Dutton, Chase Fountain, Paxton Hall, Lena Hopper, Gillian Johnson, Addison LaFever, Megan Lawrence, Clayton Marvin, Cami Miller, Jaxen Milton, Kolton Parish, Carys Roberts, Wyatt Sharp, Michael Smithwick, Taryn Sowell, Couper Walls, Dominic Ward
5th Grade:  Jerzey Buford, Rylie Collins, Chandlar Flores, Ayden Fooshee, Kade Garcia-Shandy, Serenity Henderson, Claire Kilgore, Alexis Mead, Stevie Naill, Ivy Patton, Julian Perez, Korbin Rutliff, Shae Sigler, Lailah White
6th Grade:  Julia Austin, Madisen Brecheisen, Sammy Cummins, Gavin Devinney, Toby Dufoe, Shanel Ernst, Cole Glaves, Margaret Hopper, Dylan Hunter, Isaac Jones, Peyton Madden, Cannon McCormack, Xavier Roberts, Davin Toney, Remington Wall, Cody Williams
Circle Towanda Elementary
4th Nine Weeks:  All A’s
4th Grade:  McKenzie Ades, Heidi Bodkin, Lauren Burk, Jordan Goode, Isabella Hawkins, Reagan Horner, Brett Jacobson, Bodie Janzen, Cody Johnston, Konner Kildow, Kyndal Lee, Cooper McGaha, Thomas McLendon, Jenna Moore, Leah Moore, Layne Nice, Natalie Oliver, Owen Richards, Easton Smith, Jackson Strecker, Lauren Swilley, Emily Thielen, Whitney Willbur
5th Grade:  Katelyn Brown, Selphie Collins, Hayden Harrison, Mason Herod, Cadence Inman, Braden Koontz, Isabel Marley, Aubrey Martin, Logan Martin, Caden Merrick, Katelyn Paul, Westin Rose, Devin Tabor, Mackenzy Waldorf, William Wolf, Jalyn Wood
6th Grade:  Camden Beahm, Andrew Berryman, Anthony Berryman, Katelyn Farney, Rebecca Mincks, Emma Sherwood, Aedan Towery, Tolli Unger, Kennedi Walls
 All A’s and B’s
4th Grade:  Addison Bork, Taylor Carroll, Brody Coulter, Haivynn Cundell, Lennon Farner, Katie Johnson, Alexander Karst, Harrison Koehn, Khloe Oliver, Chevy Skilling, Kaden Skillman, Jaylin Turley, Katelyn Vogts, Gracy Waldord, Eric Wellner
5th Grade:  Talyn Cunningham, Mick Gaines, Brittany Johnson, Mya LaPine, Sayer Rooker, Kyndall Turley, Gavin Turner, Logan Wendel
6th Grade:  Ethan Ball, Ascia Bowdre, Landon Burk, Seth Cerney, Coty Clifton, Arianna Dukart, Emma Dunkle, Mercedes  Fisher, Chaten Houser, Colton Hurt, Malakai Maier, Paige Masters, Ella Mattern, Peyton Milam, Lillian Mitchell, Blake Moore, Logan Nice, Wyatt Oliver, Conner Sigg, Raegan Smith, Corbin Swinson, Marcus Young
Circle Middle School
2nd Semester:  Gold Honor Roll
7th Grade:  Cooper Chadwell, Riley Chenoweth, Katie Coble, Cole Couey, Trevor Cowman, Shelby Curless, Dylan Foes, Lillee Frank, Dalton Goldwater, Lucy Haller, Addison Haskins, Allison Helmet, Emma Hinton, Braden Hodgens, Chloe Hong, London Hunter, Kelsey Koontz, Grant Ledbetter, Lindsey Mandina, Sophia McCune, Claire Metzger, Emma Milbradt, Cally Miller, Riverlyn Nelson, Owen Redington, Grace Schmidt, Hailee Schropp, Sarah Shonkwiler, Kristen Thomas, Ivalea Tien, Audrey Turner, Ava Wiggins
8th Grade:  Jacob Brown, Alyssa Bruendl, Niya Burks, Madison Clugston, Zachary Foes, Mikense Gardner, Laynie Glaves, Jake Hagemann, Malia Iseman, Erin Johnson, Landon Metzger, Caris Mosier, Ella Mullins, Lyla Ott, April Patton, Mikayla Phillips, Annamaria Rodriguez, Ella Stephens, Kathryn Tandy, Michaela Wagner
 2nd Semester:  Black Honor Roll
7th Grade:  Drew Allen, Avery Arnold, Maddux Barrier, Regan Bishop, Asher Bleich, Amelia Bogard, Haleigh Borg, Blaine Bourne, Samuel Bowen, McKenzie Bowman, Peyton Brown, Braden Carney, Mallory Cashion, Jarrett Chace, Shaylin Chace, Emma Clements, Kelvin Co, Emma Coslett, Cassaundra Daniel, Narayan Darlington-Palmer, Keashia Davis, Kloey Davis, Lillian DeHaven, Georgia Devine, Dakota Doll, Haley Dutton, Lyric Edgerle, Dylan Erdwien, Jonathan Farney, Mia Fisher, Kaitlyn Geist, David Gendreau, Caden Gillham, Lydia Hall, Talia Halley, Kallie Harris, Sophia Harris, Brooklynn Hawkins, Marshall Henderson, Alexandria Herod, Brandon Hite, Kaitlynne Holden, Makenna Hoover, Madison Huggins, Lema Issa, Kylie Jacobson, Bonner Jeffries, Sydney Johnson, Elizabeth Kelley, Zarya Ketterman, Jason LaRue, Sidney Leep, Mikayla Leis, Alicia Matney, McKenna Miles, Candis Moore, Madison Morse, Lane Moskol, Levi Nice, Kallie Norman, Austin Owen, James Patteson, Trace Perry, Avery Pound, Dae’ Janique Prince-Christiansen, Beau Reida, Carmen Richard, Sophia Rightnar, Diego Rodriguez, Ingrid Rodriguez, Lauren Rome, Payne, Rowden, Antanette Sanchez, Brooklynn Smith, Tyrus Smith, Emily Son, Addison Soper, Brynn Taylor, Brooklyn Terrones, Liberty Thompson, Makenna Troxell, Gracen Truskett, Eric Tucker, Alison Unruh, Samara Valdivia, Miranda Waldorf, Jackson Walls, Lucas Walls, Savannah Washam, Trey Weber, James Wellner, Garrick Wright
8th Grade:  Isabella Acker, James Allen, Piper Arnold, Nathan Aune, Rylie Austin, Dylan Boettcher, Tatum Boettjer, Brittany Bowdre, Heather Boyce, Ashtynn Council, Charles Cox, Delaynie Dennison, Brycen Dietrich, Kinley Doyon, Sage Dutton, Emma Elbel, Savannah Engels, Klaire Falkner, Connor Foster, Caleb Freed, Alyssa Friesen, Jacob Garbee, Margrett Gerber, Bethanie Goldsmith, Megan Guthrie, Kara Hall, Evan Halpin, Evyn Harris, Marissa Holt, Adriana Jimenez, Colton Killman, Isaiah King, Ella Maholland, Marissa Matney, Luke McGinnis, Alyson McGonigle, Nolan Messmore, Daren Middleton, Ian Milbradt, Rebekah Miller, Keira Osborn, Brendon Osbourn, Rylee Parish, Isabel Patty, Allison Reif, Rylan Rose, Malea Schulte, McKenzie Seivley, Lily Shaw, Kendall Sherwood, Abigayle Shinkle, Lily Son, Zoee Stochl, Ariana Stone, Gunnar Stone, Caroline Tipton, Kristen Turner, Jonathan Joshua Vazquez-Chaparro, Daniel Webb, Adelyn White
Circle High School
2nd Semester:  Gold Honor Roll
Freshman:  Noah Allison, Taylor Bessent, Baylee Carter, Si Qi Chen, Blake Clay, Maci Claycamp, Adisyn Cornali, Emily Evans, Katie Lynn Fisher, Jaydee Gibbs, Lillian Haller, Kaitlyn Helmut, Isaac Hong, Emily Houck, Brooklyn Hunter, Matrim Ingram, Hannah Kintzel, Quinn Laney, Bridget Lindberg, Lauren Mandina, Treyton Patty, Jessica Provorse, Lacie Schlegel, Lauren Shryock, Noah Stanyer, Preslie Wallace, Logan Ward, Paige Wimberly
Sophomores:  Matthew Bohaty, Bethany Choriego, Asher Cole, Boston Craig, Ryan Derry, Kayli Duncan, James-Cash Erikson, Mariah Gilmartin, Noel Hawkins, Mikala Hodgens, Matthew Hromek, Ryan Huynh, Devin Ingrim, Grace Jacobs, Harrison Metzger, Delaney Parr, Ashtyn Phillips, Espen Rodriguez, Brycen Schoenhofer, Michaela Schrader, Ellie Trier, Ashlie Weber, Emma Willour, Kristina Young
Juniors:  Cole Allison, Carissa Beck, Aidan Boettcher, Gavin Carson, Benjamin Chaplin, Diksha Diksha, McKenna Everhart, Camden Flaming, Hannah Goldsmith, Jared Greenwood, Braden Hagemann, Jordan Hammer, Zoey Hart, Katherine Harter, Kyle Huffman, Brayden Ketley, Madeline Maholland, Anaya McCune, Taylor McLeod, Jessie Nibarger, Ashlynn Reida, Ashley Soderlund, Chelsie Tate, Josie Tillotson, Bridger Turner, Shelby Varner, Anna Webb, Joshua Weber, Jace Wiggins, Tori Wilson
Seniors:  Aliya Borchers, Matthew Chace, McKayla Everhart, Kristen Horyna, Zachary Keene, Hayley Koontz, Lenexa Linot, Drake Middleton, Tanis Newby, Kandice Nutsch, Caleb Page, Brennan Patty, Halie Pearce, Camron Perry, Kara Ragan, Summer Scharenberg, Anna Strecker, Brevon Thornton, Nathan Todd, Janessa Waltemath, Shae Weatherson, Ethan Wilkinson, Tori Young
 2nd Semester:  Blue Honor Roll
Freshman:  Annabelle Adams, Lakin Adlesperger, Thomas Austin, Amanda Bonn, Courtney Boone, Alayah Bowdre, Gloria Catlin, Paige Cave, Lanna Chase, Shoaib Cheema, Dakota Corbin, Xavier Corwin, Brianna Crouch, Kendall Day, Bryce Deewall, Addison Devine, Caleb Diehl, Olivia Eastridge, Jason Foulston, Gabriel Gardner, Ashley Gilmartin, Austin Goforth, Chloe Greenlee, Timmerie Henke, Sydney Herbert, Lisa Hild, Courtney Holt, Charley Hon, Hannah Hughes, Maggie Humig, Ashlyn Hummel, Samantha Johnson, Ashlynn Kilgore, Isabella Kirk, Rylee Madden, Max Maholland, Ethan May, Joseph McNeely, Andrew Middleton, Hannah Miles, Cort Ott, Richard Owens, Levin Perry, Mackenzie Roberts, Maya Rodriguez, Lukas Rogers, Robert Schoenthaler, Jacob Shaults, Zebedee Shinkle, Tenley Smith, Alex Soderlund, Reagan Strecker, Madison Tosh, Emily Wagner, Kerrigan West, Breck Wiggins, Destiny Williams, Ethan Yoakem, Bayley Young
Sophomores:  Grace Acker, Autumn Alvarez, Chase Beavers, Destiny Berryman, Hayden Cannon, Krystal Cavender, Elaina Cecchini, Veronica Cecchini, Gabriella Clark, Haley Clements, Cheyenne Collins, Liberty Collins, Mallory Cowman, Christian Cox, Kaleb Deffenbaugh, Abigail DeHaven, Kaydn Dobosz, Maren Edson, Emily Erwin, Logan Frieze, Trevor Hammer, Keaton Henke, Anastasia Herrmann, Eli Jacobson, Sabrina Johnson, Tory Lanterman, Axl Linsner, Haley Luallen, Cole Luebbert, Lauren Mason, Ellie Meier, Kristopher Mincks, Landon Moore, Carson Mosier, Luke Myers, Nolan Narciso-Bichsel, Noah Pelnar, Chase Penner, Rachel Redington, Shelby Reeder, Emily Schulte, Taylor Sims, Kayla Standfast, Cadi Stephens, Noah Swank, Kaleb Talkington, Corbin Tandy, Lauren Walker, Katie Webb, Alec Wilkinson, Lucas Williams, Evan Winningham, Campbell Wolff, Madison Wooderson, Madison Wyant, Brinlee Ysidro
Juniors:  Jaxson Acker, Corey Aikens, Luke Andrews, Alicia Banuelos, Londyn Bardin, Easton Barrier, Sydney Bessent, Madysen Bowlin, Jacob Brand, Alexa Casady, Trinity Cooper, Quentin Cox, Daniel Crawford, Hunter Crouch, Isaac Cutsinger, Dakota Dill, Hunter Dreifort, Grace Evans, Jillian Foes, Alyssa Fullington, Chloe Geist, Sarah Guthrie, Abbriel Hadley, Fiona Halley, Hailey Hampton, Ryan Hanneman, Jarrett Harker, Izabella Harrison, Charles Hartter, Nhi Haskins, Anthony Hicks, Eric Hollinger, David Holt, Brevon Hoover, Daniel House, Hayden Howard, Corbin Ingrim, Kelsie Kelly, Haley Koontz, Taylor Lambert, Gloria Martinez, Whitney Mattern, Marque McAnally, Tori McGinnis, Anna McKee, Kaitlyn McNeely, Regan Messmore, Garett Miller, Alyssa Milner, Kylie Moore, Kaiden Morris, Vann Morris, Cassidy Nolan, Alyson Potter, Spencer Raney, Madison Riter-Bowman, Caesar Salmans, Evan Schelske, Kaitlyn Schropp, Madison Schwemmer, Lucas Scott, Pepper Splechter, Gage Storm, Laszlo Stumpfhauser, Ethan Sutter, LeeAnn Taylor, Brandon Terrones, Braeden Thomas, Easton Unruh, Amanda Walls, Brooke Watkins, Katelyn Wellbrock, Jayden Wicks, Brylee Young, Hanna Zenner-Hulse
Seniors:  Baily Borjas, David Coble, Lane Coulter, Evan Cross, Adam Deewall, Darrah Devinney, Cole Duncan, Ciara Dutton, Rachel Evans, Brayden Frieze, Angel Gamboa, Maria Grisanti, Savanah Hampton, Benjamin Hartter, Adam Hinnen, Ashley Hollinger, Abigaile Iseman, Ashleigh Johnson, Nathaniel Kelley, Stellar Knapp, Nitish Kumar, Thomas LaRue, Hunter Lies, Riley Lindberg, Ramon Marmol-Cervera, Dylan Meier, Anthony Oshakuade, Colten Penner, Dalton Perez, Logan Phillips, Keely Shaft, Levi Stanyer, Avery Stuever, Isaac Taber, Eric Webb, Randy Webb, Nathan Wyant